SPORT

Zbigniew Smółka, trener Stali Mielec: Każdy dał z siebie maksimum.

Zbigniew Smółka, trener Stali Mielec: Każdy dał z siebie maksimum.

 

583b31652832b_osize969x565q71h94f141

– Przegrywamy, ale nikt nie może spuszczać głów. Zagraliśmy na 100 procent i każdy z zawodników dał z siebie maksimum. Piłkarze ile mogli tyle zrobili. Muszę przyznać szczerze, że na dzisiaj nie jesteśmy gotowi aby rywalizować na najwyższym poziomie co trzy dni. Mecz rozegrany w środę z Pogonią Siedlce odbił się zdecydowanie na naszej dzisiejszej formie. W 70. minucie odcięło nam „prąd” i zawodnicy nie mogli grać już na takiej intensywności jak wcześniej – mówi po niedzielny spotkaniu trener Smółka.

– Mimo wszystko mam trochę pretensji o tę straconą w końcówce bramkę. Myślę, że dało się tego uniknąć. Chciałbym również podziękować kibicom za pomoc, za doping w dzisiejszym meczu. Widzieli, że w pierwszej połowie mieliśmy przewagę i mogliśmy zdobyć więcej bramek. Widzieli jak chcemy grać, jaki jest nasz styl. Widzieli powtarzalność w naszych poczynaniach. W drugiej połowie, gdy już nam tak dobrze nie szło pomagali nam i nawet po przegranym meczu nam gorąco podziękowali.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

The Latest

News of Poland
x
To Top
Cheap jordans for sale, Cheap jordans shoes, cheap jordans for sale, jordans retro 13, cheap jerseys from china, foamposites For Sale, cheap nfl jerseys, Cheap xxxi jordans, cheap jordan 12, Canada Goose sale, cheap foamposites, Retro jordans for sale