SHOW-BIZNES

“Wspaniałe stulecie”: co stało się z Meryem Uzerli?

beautiful-actress-meryem-uzerli-sitting-in-a-floor

Meryem Uzerli zyskała światową sławę dzięki serialowi “Wspaniałe stulecie”, w którym wcielała się w Hürrem. Aktorka zrezygnowała jednak z udziału w tureckim hicie z powodów osobistych. Co u niej słychać?

beautiful-actress-meryem-uzerli-sitting-in-a-floor

Meryem Uzerli w serialu “Wspaniałe stulecie” wcielała się w ukochaną Sulejmana – Hürrem. Aktorka występowała w produkcji w latach 2011-2013. Jednak problemy rodzinne sprawiły, że musiała zrezygnować z udziału w tureckim tasiemcu.

Życie Meryem nie było usłane różami. Choć serial dał jej ogromną popularność, to w życiu prywatnym przechodziła bardzo trudne chwile. Jej partner, biznesmen Can Ates, z którym chciała ułożyć sobie życie w Turcji, okazał się niestabilny emocjonalnie, a Meryem wpadła przez niego w depresję. Po rozpadzie związku postanowiła wrócić do Niemiec. W kilku wywiadach przyznała, że chciała popełnić samobójstwo. Rola Hürrem była dla niej bardzo wymagająca emocjonalnie. Meryem powtarzała również, że brakowało jej rodziny i najbliższych osób, które mieszkały w Niemczech.

lTWKWr1fYms

Scenarzyści “Wspaniałego stulecia”, by rozwiązać problem wyjazdu aktorki, dopisali do serialu wątek porwania Hürrem. Gdy bohaterka powróciła w późniejszych odcinkach, Meryem Uzerli zastąpiła 18 lat starsza Vahide Perçin.

W 2014 roku wszystko zaczęło się układać. Meryem Uzerli urodziła córeczkę Larę, która stała się oczkiem w głowie aktorki. Turecka gwiazda spełnia się również w życiu zawodowym.

zOo2hMNTOyg

Fani słodkiej Meryem, bo tak nazywana jest w tureckich mediach, już nie długo będą mieli okazję, aby zobaczyć ją na wielkim ekranie. Aktorka zagrał główną rolę w “Cierpieniach mojej matki”. Dla fanów “Wspaniałego stulecia” dodatkową atrakcją zapewne będzie fakt, iż na ekranie partnerują jej serialowi Rüstem Pasza i Ibrahim, czyli aktorzy Ozan Güven i Okan Yalabik.Co więcej, aktorka pojawiła się również w serialu “Królowa nocy”.

ZHIbSQZBRUQ

 

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

The Latest

News of Poland
x
To Top
Cheap jordans for sale, Cheap jordans shoes, cheap jordans for sale, jordans retro 13, cheap jerseys from china, foamposites For Sale, cheap nfl jerseys, Cheap xxxi jordans, cheap jordan 12, Canada Goose sale, cheap foamposites, Retro jordans for sale