AKTUALNOŚCI

„Trump jest zawsze szczery. Nie kręci, nie udaje, nie ukrywa złości – woli prawdę”

„Trump jest zawsze szczery. Nie kręci, nie udaje, nie ukrywa złości - woli prawdę”

uid_0f47c21a2bbaf385d39dbcebaef402231480319639014_width_633_play_0_pos_0_gs_0_height_355

Konstytucyjnym obowiązkiem prezydenta Stanów Zjednoczonych jest stawiać na pierwszy miejscu interes USA – mówi w rozmowie z tygodnikiem „Do rzeczy” Wojciech Cejrowski, pisarz i przedsiębiorca mieszkający w Arizonie.

Zdaniem Cejrowskiego Trump wygrał wybory w Stanach Zjednoczonych, bo mówił o pracy i gospodarce. – Hillary właśnie dlatego przegrała, że gadała o ideologii – stwierdził. Podkreśla, że zwycięstwo Trumpa to wynik jego ogromnego doświadczenia politycznego. – Przez dziesiątki lat ogrywał i rozgrywał polityków, załatwiał sobie koncesje, ulgi podatkowe. Robił interesy na całym świecie, w wielu systemach politycznych i ekonomicznych – wszędzie gdzie dziś są jego inwestycje, wieżowce, pola golfowe – stwierdził.
Cejrowski podkreśla również jego ogromne zdolności negocjacyjne i doświadczenie dyplomatyczne. Według niego Trump jest szczery w tym co robi, ciepły i miły, a wszystkie te cechy zachowuje gdy ktoś go wkurzy, – Nie kręci, nie udaje, nie ukrywa złości – woli PRAWDĘ od krętactwa wiecznie uśmiechniętych i zawsze grzecznych dyplomatów – uważa.

Jego zdaniem w przeciwieństwie do Hillary Clinton, Trump bardzo dokładnie i szczegółowo przedstawił plan swojej prezydentury, wyznaczył cele i wskazał konkretnie, co zamierza osiągnąć. Podkreślił, że wygrał kampanię wyborczą za 100 mln, podczas gdy jego przeciwniczka wydała na nią aż 2 mld. – Jeśli chodzi o efektywność, to Trump nie ma sobie równych – mówi. Dodał również, że w przeciwieństwie do Hillary, Trump nie chciał zdobyć prezydentury dla osobistych korzyści. – Amerykanie wybrali prezydenta dla siebie, nie dla świata – powiedział.
Pytany o to co może zrobić Polska, by stać się dla Trumpa wartościowym partnerem, odpowiedział, że przede wszystkim powinna skupić się na interesie polskim a nie UE. – Powinna jak najszybciej wyjść z Unii – podobnie jak zrobili to Brytyjczycy – mówi. Jego zdaniem UE dławi gospodarczo, politycznie, a także dławi prawa człowieka i suwerenności.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

The Latest

News of Poland
x
To Top
Cheap jordans for sale, Cheap jordans shoes, cheap jordans for sale, jordans retro 13, cheap jerseys from china, foamposites For Sale, cheap nfl jerseys, Cheap xxxi jordans, cheap jordan 12, Canada Goose sale, cheap foamposites, Retro jordans for sale