AKTUALNOŚCI

Szokujące zdjęcia z belgijskich szpitali! Lekarze wyciągają ŚRUBY z ciał ofiar! Fanatycy naszpikowali bomby śmiercionośnym żelastwem

Szokujące zdjęcia z belgijskich szpitali! Chirurdzy pokazali śruby, gwoździe i kawałki metalu, które wciąż wyciągają z ciał rannych i zabitych. Terroryści naszpikowali nimi ładunki wybuchowe nazywane „Matką Szatana”, które eksplodowały na lotnisku i w metrze.

Zabić jak najwięcej ludzi, a tych, którzy przeżyją, jak najdotkliwiej poranić. Taki przerażający cel przyświecał fanatykom podczas konstrukcji bomb, które wybuchły we wtorek w Brukseli. Bezwzględni terroryści byli też dobrze wykształceni i wiedzieli, jak przygotować najbardziej okrutną broń. Odpowiedzialny za budowę bomb Najim Laachraoui (25 l.) kształcił się na zachodnim uniwersytecie.

Bandyci użyli nadtlenku acetonu, by eksplozja była potężna oraz całej masy żelastwa, które z wielką siłą wbijały się w ludzi. Jak opowiadają lekarze, którzy postanowili pokazać światu to, co wyciągają z ciał ofiar, te obrażenia wyglądają zupełnie jak wojenne, a podobnie poranionych pacjentów widywało się dotychczas na przykład w Iraku.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

The Latest

News of Poland
x
To Top
Cheap jordans for sale, Cheap jordans shoes, cheap jordans for sale, jordans retro 13, cheap jerseys from china, foamposites For Sale, cheap nfl jerseys, Cheap xxxi jordans, cheap jordan 12, Canada Goose sale, cheap foamposites, Retro jordans for sale