SHOW-BIZNES

SEKSOWNA EMILY RATAJKOWSKI W NOWEJ KAMPANII

 

Emily Ratajkowski to aktorka i modelka o polskich korzeniach, która szerszej publiczności dała się poznać w klipie “Blurred Lines”. Celebrytka nie ma problemu z pokazywaniem swojego ciała i często eksponuje kobiece kształty. Zobaczcie najnowszą kampanię z jej udziałem. Emily jest naprawdę seksowna!

Choć seksowna Emily Ratajkowski ma niewiele wspólnego z Polską (poza przodkami ze strony ojca), to cieszymy się, że modelka o polskim nazwisku robi tak duże wrażenie na całym świecie. 24-letnia modelka może pochwalić się doskonałym ciałem i bardzo często o tym przypomina. Nie ma oporów przed rozbieraniem się, o czym można się przekonać, nie tylko oglądając zdjęcia. Jej nagi biust można było oglądać w teledysku “Blurred Lines” Robina Thicke’a oraz w filmie “Zaginiona dziewczyna”.

Teraz Emily wystąpiła w najnowszej kampanii marki biżuteryjnej Jackie Aiche. Zdjęcia robią wrażenie! Zobaczcie.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

The Latest

News of Poland
x
To Top
Cheap jordans for sale, Cheap jordans shoes, cheap jordans for sale, jordans retro 13, cheap jerseys from china, foamposites For Sale, cheap nfl jerseys, Cheap xxxi jordans, cheap jordan 12, Canada Goose sale, cheap foamposites, Retro jordans for sale