SHOW-BIZNES

Reni Jusis wraca po 7 latach z nową płytą. Zobacz świetny teledysk do piosenki “Bejbi siter”

z19767913Q,Kadr-z-teledysku-Reni-Jusis--Bejbi-siter-

z19767913Q,Kadr-z-teledysku-Reni-Jusis--Bejbi-siter-

Kadr z teledysku Reni Jusis “Bejbi siter”

Pod koniec lat 90. nie było chyba nikogo w Polsce, kto nie nuciłby piosenki “Zakręcona” śpiewanej przez Reni Jusis. W ostatnich latach wokalistka skupił się bardziej na tematyce ekologii i macierzyństwa, ale teraz wraca z nową płytą.

Pierwszy singiel Jusis, zapowiadający album “BANG!”, to piosenka “Bejbi siter”. Utwór to żartobliwe podejście do tematu byćia mamą, a w teledysku piosenkarka prezentuje się m.in. w ciekawym turbanie i płaszczu założonym na nagie ciało.

Jusis, która ma na koncie sześć płyt, przyzwyczaiła fanów do tego, że co jakiś czas zmienia gatunki, a na kolejne albumy muszą czasem czekać kilka lat. Ostatnia przerwa była wyjątkowo długa – to siedem lat. W tym czasie artystka m.in. wydała książkę “Poradnik dla zielonych rodziców”, w której razem z Magdą Targosz przedstawiały metody wychowywania dzieci w zgodzie z ekologią.

Wokalistka, która w 1999 roku zdobyła za debiutancką płytę “Zakręcona” trzy Fryderyki, pochwaliła się kolejnym muzycznym powrotem także na swoim facebookowym profilu.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

The Latest

News of Poland
x
To Top
Cheap jordans for sale, Cheap jordans shoes, cheap jordans for sale, jordans retro 13, cheap jerseys from china, foamposites For Sale, cheap nfl jerseys, Cheap xxxi jordans, cheap jordan 12, Canada Goose sale, cheap foamposites, Retro jordans for sale