AKTUALNOŚCI

Powiedzcie NIE

450,253,c834a68989c75ab98dcfcd613363bd5796e681fa

450,253,c834a68989c75ab98dcfcd613363bd5796e681fa
Internauci apelują do pracowników służby zdrowia o odmawianie udziału w mordowaniu dzieci podczas aborcji.

W ostatnich dniach opinią publiczną wstrząsnęła wiadomość, że personel Szpitala Specjalistycznego im. Świętej Rodziny w Warszawie miał odmówić udzielenia pomocy dziecku, które przeżyło aborcję. Dziecko porzucone przez lekarzy i pielęgniarki miało konać w katuszach przez pewien czas.

Wobec tego faktu internauci postanowili zaapelować do pracowników służby zdrowia – lekarzy i położnych, szczególnie tych zatrudnionych w Szpitalu im. Świętej Rodziny w Warszawie – o odmawianie udziału w zbrodniczym procederze aborcji.

„Przypominamy, że polskie prawo daje Wam możliwość powołania się na klauzulę sumienia w takiej sytuacji” – pisze Magdalena Korzekwa-Kaliszuk, autorka elektronicznej petycji do pracowników służby zdrowia.

Internauci przypominają, że „sprzeciw wobec zabijania dzieci jest wyrazem prawdziwie ludzkiej postawy”.

„Prosimy Was, abyście odważnie bronili dzieci w każdej fazie ich rozwoju, nawet, jeśli oznacza to narażenie się na bolesne konsekwencje w miejscu Waszej pracy” – apelują internauci. Dodają, że z pewnością wielu pracowników służby zdrowia czeka na przykład odważnej postawy.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

The Latest

News of Poland
x
To Top
Cheap jordans for sale, Cheap jordans shoes, cheap jordans for sale, jordans retro 13, cheap jerseys from china, foamposites For Sale, cheap nfl jerseys, Cheap xxxi jordans, cheap jordan 12, Canada Goose sale, cheap foamposites, Retro jordans for sale