AKTUALNOŚCI

Noga zarzucona na prezydenta USA.

Prezydent USA Barack Obama znany jest z tego, że zdarza mu się publicznie śpiewać. Teraz poszedł krok dalej i w trakcie kolacji z prezydentem Argentyny zatańczył przed nim tango. 

W środę Barack Obama rozpoczął oficjalną wizytę w Argentynie, gdzie gościł go nowy prezydent Mauricio Macri.

Obama zgłasza się na ochotnika

Oficjalną kolację prezydentów Stanów Zjednoczonych i Argentyny uświetniła para tancerzy, która przy stole tańczyła tango. Barack Obama obserwował tańczących wraz z żoną Michelle, gdy w pewnym momencie sam podniósł rękę, zgłaszając się na ochotnika do tańca.

Zgłoszenie, wyglądające na prezydencki żart, zostało potraktowane poważnie, a para tancerzy przerwała wspólny taniec i podeszła do stolika. Barack i Michelle Obama zostali wzięci na parkiet i zatańczyli tango przed zaskoczonym prezydentem Argentyny Mauricio Macrim oraz jego żoną. Zgodnie ze sztuką taneczną, nie zabrakło również nogi tancerki zarzuconej wysoko na ciało prezydenta USA.

 

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

The Latest

News of Poland
x
To Top
Cheap jordans for sale, Cheap jordans shoes, cheap jordans for sale, jordans retro 13, cheap jerseys from china, foamposites For Sale, cheap nfl jerseys, Cheap xxxi jordans, cheap jordan 12, Canada Goose sale, cheap foamposites, Retro jordans for sale