Miłość

NAJLEPSZE KOMPLEMENTY, KTÓRE MOŻESZ POWIEDZIEĆ MĘŻCZYŹNIE

najlepsze-komplementy-ktore-mozesz-powiedziec-mezczyznie_56e6d506

najlepsze-komplementy-ktore-mozesz-powiedziec-mezczyznie_56e6d506
Podobno my, dziewczyny, kochamy uszami, ale faceci również chcą usłyszeć miłe słowa w swoim kierunku. Sprawdziłyśmy, jakie komplementy najbardziej kręcą facetów:

1. Że ma fajne poczucie humoru
Każdy facet marzy o tym, żeby móc rozweselić swoją dziewczynę. Jeśli powiesz, że to co mówi, jest zabawne, lub roześmiejesz się (także w odpowiedzi na kiepski żart), jest twój na zawsze!

2. Że jest inteligentny i utalentowany
Facet, którego inteligencja i talent są umieszczanie na wysokim poziomie, jest automatycznie uznawany za lidera. Który z nich nie chce się tak czuć? Dodatkowo, przyznajesz jego wyższość nad innymi członkami silniejszej płci, a to jest marzenie każdego mężczyzny.

3. Że jest cudownym kochankiem
Tak, to całkiem oczywisty punkt. Nic bardziej nie schlebia jego ego, jak uznanie dla jego zdolności seksualnych. Taki komplement jest dobry, ponieważ uwalnia go od niepewności i strachu – mężczyzna zdaje sobie sprawę, że nie stara się na marne i zaczyna starać się bardziej. W rezultacie, wygrywasz i ty, i on;)

4. Że wierzysz w niego
Nie tylko facet, ale każda dorosła osoba, słysząc, że ktoś w nią wierzy, na pewno poczuje się wspaniale! Kiedy mężczyzna słyszy te słowa od swojej kobiety, jest w stanie przenosić góry.

5. Że jest przystojny i atrakcyjny
Pomimo faktu, że faceci są bardziej skłonni uwierzyć komplementom na temat ich cech wewnętrznych, nadal ważne jest, aby zrozumieli, że są pożądani. Wyraź to, chwaląc jego uśmiech, tors, dłonie lub oczy. Mężczyźni rzadko słyszą podobne rzeczy, więc taki komplement na pewno nie przejdzie bez echa.

6. Że doceniasz to, co robi dla ciebie
To sprawi, że będzie chciał zrobić dla ciebie jeszcze więcej. To niezmienne prawo, które działa zawsze i wszędzie, bez wyjątku. Chwal każdy szczegół, każdy prezent niespodziankę, nawet poranną kawę, i będziesz miała szczęście – sprawdzone, działa:)

7. Że czujesz się przy nim prawdziwą, seksowną kobietą
Oraz, że czujesz się przy nim bezpieczna. Ten komplement uświadamia facetowi, że jest dla ciebie kimś wyjątkowym. A to najważniejszy komplement, jaki chciałby usłyszeć, w całym swoim życiu.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

The Latest

News of Poland
x
To Top
Cheap jordans for sale, Cheap jordans shoes, cheap jordans for sale, jordans retro 13, cheap jerseys from china, foamposites For Sale, cheap nfl jerseys, Cheap xxxi jordans, cheap jordan 12, Canada Goose sale, cheap foamposites, Retro jordans for sale