SHOW-BIZNES

Michael Douglas UMIERA? Ma nawrót nowotworu. “Zdecydował już, gdzie rodzina ma rozsypać prochy”

z19764296Q,Michael-Douglas

Michael Douglas po pięciu latach znowu zmaga się z nowotworem? Aktorowi zostało ponoć niecałe pół roku życia.

z19764296Q,Michael-Douglas

Michael Douglas pod koniec 2010 roku zdradził, że zdiagnozowano u niego rozległy nowotwór języka. Choć stan gwiazdora był bardzo poważny, to na szczęście lekarzom udało się pokonać jego chorobę i Douglas mógł wrócić do pracy. Teraz nowotwór aktora powrócił ze zdwojoną siłą i podobno zostało mu już zaledwie pół roku życia.

Douglas załamany diagnozą miał zaszyć się na ukochanych Bermudach, gdzie urodziła się jego matka. Tam gwiazdor postanowił nie tylko powspominać swoje życie, ale również zrobić plany na to, co ma się wydarzyć po jego śmierci.

Oczy Michaela zaszkliły się łzami, gdy dotarł na wyspę, z której pochodzili jego przodkowie – zdradził w rozmowie z “Radarem” znajomy Michaela Douglasa. Ze wzruszeniem spojrzał na morską wodę, wiedząc, że być może widzi ją po raz ostatni. Zdecydował też, że to właśnie tutaj mają być rozsypane jego prochy.

Problemy zdrowotne aktora sprawiły, że postanowił on zadbać o bezpieczną przyszłość swoich najbliższych – żony Catherine Zety-Jones i trójki swoich dzieci, 37-letniego Camerona, 15-letniego Dylana i o dwa lata młodszej od niego Carys. Douglas spisał testament i postanowił uporządkować wszystkie sprawy związane ze swoim majątkiem.

Odkąd usłyszał te tragiczne wieści, to stał się dużo bardziej uduchowiony. Zrozumiał, że sława i pieniądze to nic w porównaniu z kochającą rodziną, dlatego teraz chce poświęcić jej każdą chwilę.

Plotki o problemach zdrowotnych Michaela Douglasa trzeba jednak traktować z pewnym dystansem, bo w mediach za oceanem z niemal regularną częstotliwością pojawiają się podobne doniesienia. Dotychczas jednak przedstawiciele aktora od razu je dementowali, a teraz milczą.

Życzymy Michaelowi Douglasowi dużo zdrowia!

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

The Latest

News of Poland
x
To Top
Cheap jordans for sale, Cheap jordans shoes, cheap jordans for sale, jordans retro 13, cheap jerseys from china, foamposites For Sale, cheap nfl jerseys, Cheap xxxi jordans, cheap jordan 12, Canada Goose sale, cheap foamposites, Retro jordans for sale