LIFESTYLE

Kontrowersyjny raper Popek zawodnikiem KSW

57e0f543d8a25_osize969x565q71h2b1a31

57e0f543d8a25_osize969x565q71h2b1a31

Choć mówiło się o tym już od dawna, to teraz już oficjalna informacja. Kontrowersyjny raper Paweł Rak, bliżej znany pod pseudonimem artystycznym „Popek”, podpisał kontrakt z federacją KSW.

Dla „Popka” nie będzie to pierwsza przygoda z mieszanymi sztukami walki. Polak osiem lat temu zaczynał swoją sportową karierę w brytyjskiej organizacji Cage Rage. Walcząc na galach w Londynie, przy dopingu polskich kibiców, wygrywał przed czasem z Glenem Reidem i Kevem Simsem, by później uznać wyższość holenderskiego kickboksera Sandera Duyvisa. Teraz, po ośmiu latach przerwy, wraca do MMA. Paweł Rak znany jest przede wszystkim ze swojej kontrowersyjnej twórczości hip-hopowej. Ma wielu fanów, ale chyba też tyle samo przeciwników. Kiedy nastąpi jego powrót do MMA?

"Data oraz miejsce debiutu w KSW najbardziej popularnego polskiego rapera zostanie podana w najbliższych dwóch tygodniach" – informują działacze KSW. „Popek” natomiast już wcześniej w swoim stylu skomentował powrót do MMA. – Koniec mojej „oszołomki” i wyskakiwania w stroju Abdula. Wracam do KSW, także będę biegał tylko po lasach od teraz – mówił Paweł Rak.
 

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

The Latest

News of Poland
x
To Top
Cheap jordans for sale, Cheap jordans shoes, cheap jordans for sale, jordans retro 13, cheap jerseys from china, foamposites For Sale, cheap nfl jerseys, Cheap xxxi jordans, cheap jordan 12, Canada Goose sale, cheap foamposites, Retro jordans for sale