AUTO

Klasa Premium w zasięgu ręki

635944266007677722

Nowy BMW X1 jest bliżej, niż myślicie . Od teraz również klienci indywidualni mogą cieszyć z korzyści, które zapewnia BMW Comfort Lease.

Już dawno minęły czasy, kiedy samochód był długoterminową inwestycją, a widok aut, które wysłużyły u jednego właściciela ponad dwadzieścia lat nie był niczym dziwnym. Obecnie przeciętny kierowca wymienia swój samochód po zaledwie paru latach. Powodów jest wiele – rosnące koszty utrzymania starzejących się pojazdów, szybkość zmian technologicznych w motoryzacji, czy po prostu nuda, która nas ogarnia przy jeździe jednym i tym samym autem.

W tej sytuacji coraz mniejszy sens ma kupowanie samochodu na własność. Tym bardziej, że pojawiają się doskonałe alternatywy, takie jak BMW Comfort Lease – jedyny program leasingowy na polskim rynku dostępny dla klientów indywidualnych. Zapewnia on bardzo atrakcyjne warunki najmu, a jednocześnie daje użytkownikowi pełną swobodę w korzystaniu z auta przez cały okres umowy.

Wśród modeli dostępnych w ofercie Comfort Lease dostępny jest również jeden z najbardziej rozpoznawalnych i najlepszych samochodów segmentu SUV – BMW X1.

Funkcjonalność pełna stylu

BMW X1 jest samochodem wyższej klasy w pełnym tego słowa znaczeniu. Drapieżną, pełną charakteru, stylistykę łączy z praktycznością i najbardziej innowacyjnymi rozwiązaniami technicznymi.635944266007053714

Niespotykaną dynamikę jazdy zapewnia gama czterocylindrowych silników najnowszej generacji, które przy zmniejszonym zużyciu paliwa, w najmocniejszych wersjach osiągają 230 koni mechanicznych. Jednostki napędowe wspierane są przez xDrive – inteligentny napęd na cztery koła, który nadaje samochodowi sportowej zwinności, a jednocześnie gwarantuje doskonałą precyzję prowadzenia.

W trakcie jazdy BMW X1 zapewnia pełnię komfortu zarówno kierowcy, jak i pasażerom. Przestronna kabina i 500-litrowy bagażnik sprawiają, że z powodzeniem spełnia on wszystkie funkcje typowego samochodu rodzinnego. Obszerne wnętrze połączone jest ze stosunkowo niewielkimi wymiarami zewnętrznymi, które sprawiają, że auto idealnie sprawdza się w mieście.

635944266007521712

Zarządzanie funkcjami BMW X1 ułatwia system iDrive wyposażony w wysokiej rozdzielczości ekran o przekątnej 6,5 cala. Za jego pomocą można kontrolować wszystkie funkcje operacyjne, oraz zestaw multimedialny obejmujący 6 głośników.

Płacisz tyle, ile naprawdę korzystasz

BMW Comfort Lease wyróżnia się na tle innych ofert niskimi kosztami – rata jest dużo niższa, niż w przypadku tradycyjnego leasingu. Jest to możliwe dzięki unikalnemu systemowi finansowania – spłacana jest tylko tą część wartości samochodu, która jest zużywana w trakcie obowiązywania umowy. W celu ustalenia wysokości raty przyszły użytkownik musi zadeklarować okres, w którym będzie korzystał z samochodu (od 24 do 60 miesięcy) i oszacować roczny limit przebiegu. Opłata wstępna nie przekracza przy tym 35% wartości auta. Warto również zauważyć, że zawarcie umowy leasingowej nie wpływa na zobowiązania kredytowe klienta.

Przy zawieraniu umowy leasingowej formalności są ograniczone do minimum, a klient prawie od razu może wyjechać swoim BMW z salonu. Wszystkie sprawy związane z rejestracją pojazdu przyjmuje na siebie BMW Financial Services. Dodatkowo przy zawarciu umowy klienci zyskują możliwość skorzystania z pełnej gamy produktów ubezpieczeniowych oferowanych przez BMW.

Przy zakończeniu okresu leasingowego klient może swobodnie podjąć decyzję co do dalszych losów samochodu. Oprócz wykupu (po cenie zgodnej z wartością końcową) może wymienić swoje BMW na nowe, lub je zwrócić – istnieje również możliwość przedłużenia spłaty w formie klasycznego leasingu.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

The Latest

News of Poland
x
To Top
Cheap jordans for sale, Cheap jordans shoes, cheap jordans for sale, jordans retro 13, cheap jerseys from china, foamposites For Sale, cheap nfl jerseys, Cheap xxxi jordans, cheap jordan 12, Canada Goose sale, cheap foamposites, Retro jordans for sale