AUTO

Fiat Tipo już w Polsce.

Fiat Tipo już w Polsce.
583b0410a3979_osize969x565q71h08196b
Nowy Fiat Tipo wchodzi na polski rynek w dwóch kolejnych wersjach nadwozia. To kombi i hatchback, które są hitem sprzedaży na zachodzie Europy.

Zarówno kombi, jak i hatchback oferują jedne z największych bagażników w swojej klasie. – Pierwszy z nich to wyjściowo aż 540 litrów pojemności. W hatchbacku można z kolei zmieścić 440 litrów. Samochód jest dostępny z bardzo szeroką gamą silnikową. Najmniejsza jednostka, to benzynowe 1,4 o mocy 95 KM, w standardzie z sześciobiegową skrzynią – mówi Rafał Kosowski, kierownik salonu Auto-Res w Miłocinie k. Rzeszowa. Benzyniaków jest jeszcze dwa. To przede wszystkim turbodoładowany 1,4 T-Jet o mocy 120 KM. – Ciekawostką na polskim rynku będzie jego odmiana z fabryczną instalacją gazową LPG – mówi Rafał Kosowski. Ostatnia wersja – 1,6 E-Torq 110 KM to propozycja z automatyczną skrzynią biegów. Diesle to 1,3 i 1,6 Multijet. Słabszy rozwija moc 95 KM. Jest oferowany z pięciobiegową przekładnią manualną. – Silnik 1,6 ma 120 KM mocy i oferuje bardzo duży moment obrotowy, na poziomie 320 Nm – mówi Rafał Kosowski. Mocniejszego diesla można kupić ze skrzynią 6-biegową manualną, lub oferującym tyle samo przełożeń automatem. Tipo jest bardzo dobrze wyposażone. Standardem w obu wersjach są m.in. klimatyzacja, komplet poduszek powietrznych, radioodtwarzacz i mnóstwo praktycznych dodatków, na czele z elektrycznie sterowanymi szybami i lusterkami. W podstawowej wersji tipo hatchback kosztuje 49 990 zł, a ceny kombi zaczną się od 53 400 zł. Można zamawiać Przedpremierowy pokaz obu wersji odbył się w piątek, w salonie Auto-Res w Miłocinie. Auta Zostaną tu do środy. – Jesteśmy jednym z nielicznych dealerów w kraju, który może tak długo prezentować te auta klientom. Można się z nimi swobodnie zapoznać, a my jesteśmy gotowi, aby przyjmować już zamówienia na pojazdy z 2017 roku – mówi Dariusz Mierzejewski, prezes AutoRes. Termin realizacji zamówień na wersję hatchback to pierwszy kwartał przyszłego roku. Samochód w wersji sedan jest w polskich salonach od kwietnia. I od początku jest jednym z najlepiej sprzedających się modeli w swojej klasie. Wersje kombi i hatchback pierwotnie miały zadebiutować nad Wisłą latem, ale ze względu na olbrzymie zainteresowanie samochodami w Europie zachodniej, termin polskiej premiery przesunięto. Zamówienia są przyjmowane z przyszłorocznym terminem realizacji głównie ze względu na długą kolejkę na samochody w innych krajach.
 
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

The Latest

News of Poland
x
To Top
Cheap jordans for sale, Cheap jordans shoes, cheap jordans for sale, jordans retro 13, cheap jerseys from china, foamposites For Sale, cheap nfl jerseys, Cheap xxxi jordans, cheap jordan 12, Canada Goose sale, cheap foamposites, Retro jordans for sale