SHOW-BIZNES

EWA CHODAKOWSKA NA SAFARI

Ewa Chodakowska wybrała się z mężem na wakacje, o którzych marzyła od dawna. Trenerka zwiedza dziką Afrykę. Na zdjęciach, które pokazała m.in. na Instagramie możemy zobaczyć ją pozującą m.in. z żyrafą. Widać, że dobrze się bawi.

Ewa Chodakowska dostała w  prezencie urodzinowym od swojego męża bilety do Afryki. Trenerka fitness nie kryła radości z wyprawy: “Od początku naszej znajomości wiedział, że marzy mi się safari. Nasza wyprawa to kontynuacja mojego prezentu urodzinowego… nie chciałam się szczególnie afiszować, ale Lelka muszę oficjalnie pochwalić. Zorganizował wszystko na najwyższym poziomie rozpoczynając od samego lotu po każdy najmniejszy szczegół wyprawy. Ekscytacja wylewa mi się uszami!”

Chodakowska z mężem podróżują po Afryce, czym chętnie się chwali na profilach społecznościowych. Co prawda zapowiadała, że będzie mniej aktywna w sieci, ale widocznie jeszcze najbardziej dzikie miejsca do zwiedzenia przed nią.

 

Безымянный

 

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

The Latest

News of Poland
x
To Top
Cheap jordans for sale, Cheap jordans shoes, cheap jordans for sale, jordans retro 13, cheap jerseys from china, foamposites For Sale, cheap nfl jerseys, Cheap xxxi jordans, cheap jordan 12, Canada Goose sale, cheap foamposites, Retro jordans for sale